Zoradiť podľa
Údaje
| Odbor | Počet prvákov | Plánovaný počet prvákov | Počet záujemcov | Podiel žien | Index záujmu | |
| 41 |
D
3
SK
|
320 | 307 | 422 | 1 % | 1,4 |
| 42 |
D
4
SK
|
303 | 352 | 385 | 1 % | 1,1 |
| 43 |
D
3
SK
|
301 | 398 | 381 | 0 % | 1,0 |
| 44 |
D
4
SK
|
283 | 393 | 357 | 1 % | 0,9 |
| 45 |
D
2
SK
|
283 | 308 | 232 | 91 % | 0,8 |
| 46 |
D
3
SK
|
274 | 328 | 457 | 91 % | 1,4 |
| 47 |
D
4
SK
|
268 | 289 | 403 | 15 % | 1,4 |
| 48 |
D
4
SK
|
264 | 296 | 378 | 3 % | 1,3 |
| 49 |
D
5
SK-DE
|
260 | 259 | 700 | 60 % | 2,7 |
| 50 |
D
3
SK
|
254 | 269 | 213 | 65 % | 0,8 |
| 51 |
D
3
SK
|
240 | 260 | 308 | 0 % | 1,2 |
| 52 |
D
3
SK
|
238 | 227 | 143 | 60 % | 0,6 |
| 53 |
D
4
SK
|
234 | 264 | 416 | 35 % | 1,6 |
| 54 |
D
4
SK
|
230 | 245 | 632 | 83 % | 2,6 |
| 55 |
D
4
SK
|
227 | 217 | 320 | 65 % | 1,5 |
| 56 |
D
3
SK
|
225 | 280 | 374 | 4 % | 1,3 |
| 57 |
D
5
SK-RF
|
223 | 220 | 516 | 75 % | 2,3 |
| 58 |
D
2
HU
|
222 | – | – | 51 % | – |
| 59 |
D
4
SK
|
221 | 203 | 585 | 99 % | 2,9 |
| 60 |
D
3
SK
|
219 | 189 | 163 | 0 % | 0,9 |









