Zoradiť podľa
Údaje
| Odbor | Plánovaný počet prvákov | Počet absolventov | Index záujmu | Počet žiakov | Podiel žien | |
| 81 |
D
4
SK
|
127 | 64 | 2,4 | 489 | 22 % |
| 82 |
D
4
SK
|
125 | 96 | 1,3 | 388 | 7 % |
| 83 |
D
4
SK
|
123 | 127 | 2,3 | 465 | 81 % |
| 84 |
D
4
SK
|
121 | 101 | 2,9 | 433 | 91 % |
| 85 |
D
4
SK
|
120 | 75 | 0,9 | 399 | 46 % |
| 86 |
D
2
SK
|
120 | 28 | 0,6 | 268 | 66 % |
| 87 |
D
4
SK
|
120 | 51 | 3,1 | 437 | 11 % |
| 88 |
D
3
SK
|
119 | 80 | 1,1 | 281 | 2 % |
| 89 |
D
3
HU
|
118 | 94 | 2,2 | 304 | 72 % |
| 90 |
D
5
SK-EN
|
118 | 0 | 5,3 | 299 | 17 % |
| 91 |
D
4
SK
|
117 | 91 | 1,8 | 435 | 2 % |
| 92 |
D
4
SK
|
116 | 83 | 2,3 | 344 | 65 % |
| 93 |
D
3
SK
|
116 | 64 | 1,1 | 316 | 62 % |
| 94 |
D
4
SK
|
115 | 91 | 2,3 | 418 | 54 % |
| 95 |
D
4
SK
|
114 | 90 | 3,0 | 419 | 88 % |
| 96 |
D
4
SK
|
112 | 83 | 2,4 | 415 | 87 % |
| 97 |
D
4
SK
|
111 | 83 | 1,8 | 377 | 86 % |
| 98 |
D
2
SK
|
109 | 51 | 0,6 | 237 | 0 % |
| 99 |
D
4
SK
|
106 | 94 | 1,3 | 368 | 5 % |
| 100 |
D
2
SK
|
103 | 35 | 1,1 | 169 | 3 % |









