Zoradiť podľa
Údaje
| Odbor | Počet záujemcov | Index záujmu | Počet žiakov | Podiel žien | Plánovaný počet prvákov | |
| 81 |
D
4
SK
|
224 | 1,2 | 516 | 1 % | 183 |
| 82 |
D
3
SK
|
216 | 1,2 | 447 | 2 % | 178 |
| 83 |
D
4
SK
|
216 | 1,5 | 509 | 23 % | 140 |
| 84 |
D
4
SK
|
215 | 1,0 | 217 | 26 % | 213 |
| 85 |
D
3
SK
|
215 | 0,6 | 1 128 | 40 % | 377 |
| 86 |
D
3
SK
|
213 | 0,8 | 263 | 65 % | 269 |
| 87 |
D
4
SK
|
207 | 1,8 | 435 | 2 % | 117 |
| 88 |
D
4
SK
|
205 | 1,8 | 377 | 86 % | 111 |
| 89 |
D
2
SK
|
192 | 1,0 | 365 | 25 % | 187 |
| 90 |
D
6
SK
|
189 | 2,3 | 604 | 80 % | 82 |
| 91 |
D
4
HU
|
186 | 2,3 | 289 | 2 % | 82 |
| 92 |
D
4
SK
|
178 | 2,6 | 266 | 76 % | 69 |
| 93 |
D
4
SK
|
166 | 3,7 | 175 | 79 % | 45 |
| 94 |
D
4
SK
|
166 | 1,3 | 388 | 7 % | 125 |
| 95 |
D
2
SK
|
166 | 0,8 | 319 | 6 % | 220 |
| 96 |
D
3
SK
|
163 | 0,9 | 478 | 0 % | 189 |
| 97 |
D
4
SK
|
154 | 2,5 | 247 | 6 % | 61 |
| 98 |
D
4
SK
|
153 | 1,2 | 406 | 0 % | 127 |
| 99 |
D
4
SK
|
153 | 2,8 | 201 | 75 % | 55 |
| 100 |
D
3
HU
|
150 | 2,1 | 238 | 3 % | 73 |









