Zoradiť podľa
Údaje
| Odbor | Počet záujemcov | Plánovaný počet prvákov | Počet škôl | Index záujmu | Podiel žien | |
| 81 |
D
4
SK
|
224 | 183 | 7 | 1,2 | 1 % |
| 82 |
D
3
SK
|
216 | 178 | 19 | 1,2 | 2 % |
| 83 |
D
4
SK
|
216 | 140 | 3 | 1,5 | 23 % |
| 84 |
D
4
SK
|
215 | 213 | 9 | 1,0 | 26 % |
| 85 |
D
3
SK
|
215 | 377 | 81 | 0,6 | 40 % |
| 86 |
D
3
SK
|
213 | 269 | 20 | 0,8 | 65 % |
| 87 |
D
4
SK
|
207 | 117 | 6 | 1,8 | 2 % |
| 88 |
D
4
SK
|
205 | 111 | 6 | 1,8 | 86 % |
| 89 |
D
2
SK
|
192 | 187 | 9 | 1,0 | 25 % |
| 90 |
D
6
SK
|
189 | 82 | 13 | 2,3 | 80 % |
| 91 |
D
4
HU
|
186 | 82 | 2 | 2,3 | 2 % |
| 92 |
D
4
SK
|
178 | 69 | 5 | 2,6 | 76 % |
| 93 |
D
4
SK
|
166 | 45 | 1 | 3,7 | 79 % |
| 94 |
D
4
SK
|
166 | 125 | 11 | 1,3 | 7 % |
| 95 |
D
2
SK
|
166 | 220 | 18 | 0,8 | 6 % |
| 96 |
D
3
SK
|
163 | 189 | 25 | 0,9 | 0 % |
| 97 |
D
4
SK
|
154 | 61 | 4 | 2,5 | 6 % |
| 98 |
D
4
SK
|
153 | 127 | 11 | 1,2 | 0 % |
| 99 |
D
4
SK
|
153 | 55 | 4 | 2,8 | 75 % |
| 100 |
D
3
HU
|
150 | 73 | 9 | 2,1 | 3 % |









