Zoradiť podľa
Údaje
| Odbor | Počet záujemcov | Podiel žien | Plánovaný počet prvákov | Počet škôl | Počet prvákov | |
| 81 |
D
4
SK
|
224 | 1 % | 183 | 7 | 157 |
| 82 |
D
3
SK
|
216 | 2 % | 178 | 19 | 173 |
| 83 |
D
4
SK
|
216 | 23 % | 140 | 3 | 140 |
| 84 |
D
4
SK
|
215 | 26 % | 213 | 9 | 217 |
| 85 |
D
3
SK
|
215 | 40 % | 377 | 81 | 442 |
| 86 |
D
3
SK
|
213 | 65 % | 269 | 20 | 254 |
| 87 |
D
4
SK
|
207 | 2 % | 117 | 6 | 117 |
| 88 |
D
4
SK
|
205 | 86 % | 111 | 6 | 89 |
| 89 |
D
2
SK
|
192 | 25 % | 187 | 9 | 177 |
| 90 |
D
6
SK
|
189 | 80 % | 82 | 13 | 111 |
| 91 |
D
4
HU
|
186 | 2 % | 82 | 2 | 80 |
| 92 |
D
4
SK
|
178 | 76 % | 69 | 5 | 69 |
| 93 |
D
4
SK
|
166 | 79 % | 45 | 1 | 45 |
| 94 |
D
4
SK
|
166 | 7 % | 125 | 11 | 115 |
| 95 |
D
2
SK
|
166 | 6 % | 220 | 18 | 183 |
| 96 |
D
3
SK
|
163 | 0 % | 189 | 25 | 219 |
| 97 |
D
4
SK
|
154 | 6 % | 61 | 4 | 54 |
| 98 |
D
4
SK
|
153 | 0 % | 127 | 11 | 115 |
| 99 |
D
4
SK
|
153 | 75 % | 55 | 4 | 48 |
| 100 |
D
3
HU
|
150 | 3 % | 73 | 9 | 80 |









