Zoradiť podľa
Údaje
| Odbor | Počet prvákov | Plánovaný počet prvákov | Počet záujemcov | Index záujmu | Podiel žien | |
| 81 |
D
2
SK
|
130 | – | – | – | 1 % |
| 82 |
D
4
SK
|
127 | 127 | 309 | 2,4 | 22 % |
| 83 |
D
3
SK
|
126 | 167 | 131 | 0,8 | 3 % |
| 84 |
D
3
SK
|
126 | 155 | 142 | 0,9 | 1 % |
| 85 |
D
2
SK
|
125 | 143 | 129 | 0,9 | 66 % |
| 86 |
D
3
SK
|
125 | 136 | 53 | 0,4 | 87 % |
| 87 |
D
2
SK
|
125 | – | – | – | 1 % |
| 88 |
D
4
EN
|
124 | 36 | 3 | 0,1 | 51 % |
| 89 |
E
2
SK
|
122 | – | – | – | 12 % |
| 90 |
D
4
SK
|
121 | 120 | 372 | 3,1 | 11 % |
| 91 |
D
4
SK
|
118 | 114 | 337 | 3,0 | 88 % |
| 92 |
D
5
SK-EN
|
118 | 118 | 628 | 5,3 | 17 % |
| 93 |
D
4
SK
|
117 | 117 | 207 | 1,8 | 2 % |
| 94 |
D
4
SK
|
116 | 123 | 285 | 2,3 | 81 % |
| 95 |
D
4
SK
|
116 | 112 | 264 | 2,4 | 87 % |
| 96 |
D
4
SK
|
115 | 125 | 166 | 1,3 | 7 % |
| 97 |
D
4
SK
|
115 | 127 | 153 | 1,2 | 0 % |
| 98 |
E
2
SK
|
115 | – | – | – | 95 % |
| 99 |
D
2
SK
|
114 | 109 | 60 | 0,6 | 0 % |
| 100 |
D
4
SK
|
113 | 116 | 272 | 2,3 | 65 % |









