Zoradiť podľa
Údaje
| Odbor | Počet záujemcov | Počet žiakov | Plánovaný počet prvákov | Podiel žien | Index záujmu | |
| 101 |
D
4
HU
|
148 | 238 | 73 | 79 % | 2,0 |
| 102 |
D
4
SK
|
145 | 118 | 30 | 75 % | 4,8 |
| 103 |
D
3
SK
|
143 | 593 | 227 | 60 % | 0,6 |
| 104 |
D
3
SK
|
142 | 338 | 155 | 1 % | 0,9 |
| 105 |
D
4
SK
|
141 | 162 | 30 | 91 % | 4,7 |
| 106 |
D
4
SK
|
140 | 464 | 141 | 48 % | 1,0 |
| 107 |
D
3
HU
|
139 | 185 | 77 | 39 % | 1,8 |
| 108 |
D
3
SK
|
136 | 281 | 119 | 2 % | 1,1 |
| 109 |
D
4
HU
|
135 | 221 | 79 | 45 % | 1,7 |
| 110 |
D
4
SK
|
135 | 368 | 106 | 5 % | 1,3 |
| 111 |
D
4
SK
|
134 | 96 | 36 | 91 % | 3,7 |
| 112 |
D
4
SK
|
134 | 226 | 66 | 69 % | 2,0 |
| 113 |
D
4
SK
|
134 | 275 | 96 | 63 % | 1,4 |
| 114 |
D
3
SK
|
131 | 353 | 167 | 3 % | 0,8 |
| 115 |
D
2
SK
|
129 | 217 | 143 | 66 % | 0,9 |
| 116 |
D
3
SK
|
124 | 316 | 116 | 62 % | 1,1 |
| 117 |
D
4
SK
|
124 | 275 | 84 | 2 % | 1,5 |
| 118 |
D
4
SK
|
123 | 233 | 61 | 76 % | 2,0 |
| 119 |
D
5
HU
|
122 | 285 | 78 | 65 % | 1,6 |
| 120 |
D
3
HU
|
121 | 75 | 79 | 63 % | 1,5 |









