Zoradiť podľa
Údaje
| Odbor | Počet absolventov | Index záujmu | Počet prvákov | Podiel žien | Plánovaný počet prvákov | |
| 101 |
D
2
SK
|
79 | 0,8 | 183 | 6 % | 220 |
| 102 |
D
2
SK
|
78 | 1,2 | 204 | 73 % | 236 |
| 103 |
E
2
SK
|
77 | – | 122 | 12 % | – |
| 104 |
D
4
SK
|
77 | 3,5 | 84 | 79 % | 86 |
| 105 |
D
3
SK
|
77 | 0,8 | 126 | 3 % | 167 |
| 106 |
D
4
SK
|
76 | 2,4 | 132 | 91 % | 133 |
| 107 |
D
4
SK
|
75 | 0,9 | 106 | 46 % | 120 |
| 108 |
D
2
SK
|
74 | – | 104 | 0 % | – |
| 109 |
D
3
SK
|
74 | 0,9 | 219 | 0 % | 189 |
| 110 |
D
3
SK
|
73 | 0,9 | 126 | 1 % | 155 |
| 111 |
D
4
SK
|
71 | 1,2 | 115 | 0 % | 127 |
| 112 |
E
3
SK
|
67 | – | 20 | 18 % | – |
| 113 |
D
5
HU
|
64 | 1,6 | 68 | 65 % | 78 |
| 114 |
D
4
SK
|
64 | 2,4 | 127 | 22 % | 127 |
| 115 |
D
5
SK-DE
|
64 | 2,3 | 104 | 62 % | 100 |
| 116 |
D
2
SK
|
64 | – | 125 | 1 % | – |
| 117 |
D
3
SK
|
64 | 1,1 | 98 | 62 % | 116 |
| 118 |
D
4
SK
|
64 | 0,5 | 90 | 92 % | 97 |
| 119 |
D
3
HU
|
63 | 2,1 | 80 | 3 % | 73 |
| 120 |
D
4
SK
|
63 | 5,4 | 84 | 92 % | 85 |









