Zoradiť podľa
Údaje
| Odbor | Počet prvákov | Index záujmu | Počet škôl | Podiel žien | Počet žiakov | |
| 101 |
D
4
SK
|
112 | 2,9 | 14 | 91 % | 433 |
| 102 |
D
6
SK
|
111 | 2,3 | 13 | 80 % | 604 |
| 103 |
D
4
SK
|
111 | 1,0 | 11 | 48 % | 464 |
| 104 |
D
3
SK
|
108 | 0,4 | 20 | 80 % | 243 |
| 105 |
D
4
SK
|
107 | 2,3 | 5 | 54 % | 418 |
| 106 |
D
3
HU
|
106 | 2,2 | 11 | 72 % | 304 |
| 107 |
D
4
SK
|
106 | 0,9 | 11 | 46 % | 399 |
| 108 |
D
2
SK
|
106 | – | 8 | 73 % | 196 |
| 109 |
D
2
SK
|
104 | – | 12 | 0 % | 202 |
| 110 |
D
5
SK-DE
|
104 | 2,3 | 2 | 62 % | 392 |
| 111 |
D
4
SK
|
102 | 1,3 | 6 | 5 % | 368 |
| 112 |
D
2
SK
|
101 | – | 6 | 3 % | 176 |
| 113 |
D
3
SK
|
100 | 0,9 | 11 | 49 % | 213 |
| 114 |
D
3
SK
|
98 | 1,1 | 12 | 62 % | 316 |
| 115 |
D
3
SK
|
97 | 1,1 | 10 | 2 % | 281 |
| 116 |
D
3
SK
|
95 | 0,7 | 13 | 79 % | 259 |
| 117 |
D
4
SK
|
94 | 1,0 | 8 | 23 % | 477 |
| 118 |
D
2
SK
|
93 | 1,1 | 9 | 3 % | 169 |
| 119 |
D
4
SK
|
92 | 1,4 | 7 | 63 % | 275 |
| 120 |
E
2
SK
|
92 | – | 14 | 4 % | 129 |









