Zoradiť podľa
Údaje
| Odbor | Počet prvákov | Index záujmu | Podiel žien | Počet absolventov | Počet žiakov | |
| 101 |
D
4
SK
|
112 | 2,9 | 91 % | 101 | 433 |
| 102 |
D
6
SK
|
111 | 2,3 | 80 % | 82 | 604 |
| 103 |
D
4
SK
|
111 | 1,0 | 48 % | 121 | 464 |
| 104 |
D
3
SK
|
108 | 0,4 | 80 % | 44 | 243 |
| 105 |
D
4
SK
|
107 | 2,3 | 54 % | 91 | 418 |
| 106 |
D
3
HU
|
106 | 2,2 | 72 % | 94 | 304 |
| 107 |
D
4
SK
|
106 | 0,9 | 46 % | 75 | 399 |
| 108 |
D
2
SK
|
106 | – | 73 % | 44 | 196 |
| 109 |
D
2
SK
|
104 | – | 0 % | 74 | 202 |
| 110 |
D
5
SK-DE
|
104 | 2,3 | 62 % | 64 | 392 |
| 111 |
D
4
SK
|
102 | 1,3 | 5 % | 94 | 368 |
| 112 |
D
2
SK
|
101 | – | 3 % | 44 | 176 |
| 113 |
D
3
SK
|
100 | 0,9 | 49 % | 52 | 213 |
| 114 |
D
3
SK
|
98 | 1,1 | 62 % | 64 | 316 |
| 115 |
D
3
SK
|
97 | 1,1 | 2 % | 80 | 281 |
| 116 |
D
3
SK
|
95 | 0,7 | 79 % | 43 | 259 |
| 117 |
D
4
SK
|
94 | 1,0 | 23 % | 106 | 477 |
| 118 |
D
2
SK
|
93 | 1,1 | 3 % | 35 | 169 |
| 119 |
D
4
SK
|
92 | 1,4 | 63 % | 30 | 275 |
| 120 |
E
2
SK
|
92 | – | 4 % | 15 | 129 |









