Zoradiť podľa
Údaje
| Odbor | Počet žiakov | Index záujmu | Počet absolventov | Počet škôl | Podiel žien | |
| 141 |
D
3
SK
|
243 | 0,4 | 44 | 20 | 80 % |
| 142 |
D
3
HU
|
238 | 2,1 | 63 | 9 | 3 % |
| 143 |
D
4
HU
|
238 | 2,0 | 60 | 5 | 79 % |
| 144 |
D
2
SK
|
237 | 0,6 | 51 | 11 | 0 % |
| 145 |
D
3
SK
|
234 | 0,4 | 32 | 16 | 87 % |
| 146 |
D
4
SK
|
233 | 2,0 | 53 | 6 | 76 % |
| 147 |
D
4
SK
|
232 | 1,4 | 36 | 7 | 78 % |
| 148 |
D
8
SK
|
228 | – | 89 | 7 | 36 % |
| 149 |
D
4
SK
|
226 | 2,0 | 50 | 2 | 69 % |
| 150 |
D
3
SK
|
226 | 1,0 | 48 | 13 | 1 % |
| 151 |
D
2
SK
|
224 | – | 64 | 13 | 1 % |
| 152 |
D
4
HU
|
221 | 1,7 | 54 | 3 | 45 % |
| 153 |
D
4
SK
|
217 | 1,0 | 0 | 9 | 26 % |
| 154 |
D
2
SK
|
217 | 0,9 | 27 | 9 | 66 % |
| 155 |
D
6
SK
|
216 | 0,8 | 35 | 12 | 33 % |
| 156 |
D
4
SK
|
216 | 1,6 | 55 | 4 | 50 % |
| 157 |
D
3
SK
|
215 | 0,6 | 33 | 12 | 91 % |
| 158 |
D
8
SK-DE-MP
|
214 | – | 12 | 1 | 52 % |
| 159 |
D
3
SK
|
213 | 0,9 | 52 | 11 | 49 % |
| 160 |
D
4
SK
|
212 | 1,7 | 36 | 3 | 96 % |









