Zoradiť podľa
Údaje
| Odbor | Počet absolventov | Index záujmu | Podiel žien | Počet žiakov | Počet prvákov | |
| 161 |
D
4
SK
|
40 | 1,7 | 64 % | 99 | 22 |
| 162 |
D
3
SK
|
40 | – | 9 % | 161 | 61 |
| 163 |
D
3
SK
|
40 | 0,4 | 24 % | 185 | 71 |
| 164 |
E
2
HU
|
40 | – | 99 % | 80 | 61 |
| 165 |
E
3
SK
|
40 | – | 13 % | 167 | 72 |
| 166 |
D
3
SK
|
39 | 0,8 | 3 % | 176 | 76 |
| 167 |
E
2
HU
|
39 | – | 75 % | 64 | 26 |
| 168 |
D
4
SK
|
39 | 2,0 | 35 % | 158 | 42 |
| 169 |
D
4
SK
|
37 | 1,2 | 62 % | 141 | 40 |
| 170 |
D
4
SK
|
36 | 1,7 | 96 % | 212 | 58 |
| 171 |
D
4
SK
|
36 | 1,4 | 78 % | 232 | 88 |
| 172 |
D
4
SK
|
36 | 1,3 | 2 % | 162 | 39 |
| 173 |
D
6
SK
|
35 | 0,8 | 33 % | 216 | 2 |
| 174 |
D
4
HU
|
35 | 1,7 | 6 % | 166 | 46 |
| 175 |
D
2
SK
|
35 | 1,1 | 3 % | 169 | 93 |
| 176 |
D
4
SK
|
35 | 1,3 | 69 % | 141 | 40 |
| 177 |
D
4
SK
|
34 | 1,4 | 43 % | 204 | 55 |
| 178 |
D
3
SK
|
33 | 2,0 | 28 % | 130 | 59 |
| 179 |
D
3
HU
|
33 | 1,4 | 88 % | 96 | 33 |
| 180 |
E
2
SK
|
33 | – | 0 % | 73 | 28 |









